loading
دریافت کد فعالسازی
شماره همراه:
آدرس ایمیل:
کد محصول:
کد هویت شما:
تکرار کد هویت:
تصویر امنیتی:

captcha Refresh

فعالسازی مجموعه آموزشی آنتوبا
با توجه به اینکه زحمات زیادی برای تهیه این مجموعه آموزشی کشیده شده است، ناچار بودیم تا برای جلوگیری از کپی و انتشارهای غیرمجاز، بر روی مجموعه آموزشی آنتوبا یک قفل نرم افزاری قرار دهیم.
شما عزیزان بعد از تهیه مجموعه آموزشی آنتوبا، به همراه بسته مجموعه آموزشی، یک کد اختصاصی خواهید داشت. بعد از اینکه مجموعه آموزشی آنتوبا را برای اولین بار اجرا می‌کنید، بایستی کد اختصاص داده شده را به نرم افزار بدهید؛ سپس نرم افزار به شما یک کد هویّت نمایش می‌دهد و شما می‌توانید از این کد برای فعالسازی آنتوبا (از طریق سایت یا پیامک) استفاده کنید.

 

شما باید اطلاعات قفل نرم افزاری را در فرم روبرو وارد کنید یا از طریق پیامک ارسال کنید تا پس از چند ثانیه کد فعالسازی آن به آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شما ارسال گردد.

 

روش فعالسازی از طریق پیامک:
به دلیل مجزا بودن فعالسازی مجموعه آموزشی آنتوبا بوسیله پیامک (SMS)، برای مشاهده روش فعالسازی از طریق پیامک (SMS)، می‌توانید از لینک زیر استفاده نمائید.
روش فعالسازی مجموعه آموزشی آنتوبا بوسیله پیامک (SMS)

البته در DVD مجموعه آموزشی آنتوبا، روش فعالسازی توسط پیامک نیز همراه با مثال توضیح داده شده است.

فعالسازی از طریق فرم روبرو:
در صورتی که خریداران مجموعه آموزشی به اینترنت دسترسی داشته باشند، می‌توانند از طریق فرم روبرو عملیات فعالسازی را خیلی سریع انجام دهند.
***توجه داشته باشید که آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را به صورت صحیح وارد کنید؛ زیرا کدفعالسازی به همین شماره تلفن همراه و آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود. (آدرس ایمیل www ندارد)