loading

دانلود رایگان کل مجموعه آموزشی آنتوبا:

با توجه به اینکه هدف ما این است تا مجموعه آموزشی آنتوبا، سریعتر، بهتر و با هزینه کمتر به دست شما برسد، امکان دانلود رایگان مجموعه آموزشی آنتوبا را در سایت فراهم آوردیم تا افرادی که قادر به دانلود هستند، بتوانند سریعتر این مجموعه آموزشی را دانلود کنند و از آن استفاده نمایند.

با استفاده از دانلود رایگان مجموعه آموزشی آنتوبا، دیگر نیازی به هزینه‌های اضافی (هزینه پست، هزینه چاپ و رایت، هزینه بسته بندی و ...) نیست و شما می‌توانید پس از دانلود فایل ایمیجِ DVD آنتوبا، آن را روی کامپیوتر خود اجرا کنید و در صورت نیاز، روی DVD هم رایت کنید تا همیشه این مجموعه آموزشی را در اختیار داشته باشید.

پس از دانلود فایل ایمیج مجموعه آموزشی آنتوبا، برای اینکه بتوانید از این آموزش استفاده نمائید، باید عمل فعالسازی را نیز انجام دهید. برای این منظور شما می‌توانید از طریق قسمت خرید آنتوبا، فقط کد محصول را خریداری کنید و براحتی مجموعه آموزشی را روی کامپیوتر خود فعال کنید و از آن استفاده نمائید. یعنی شما در قسمت خرید، گزینه «خرید فقط کد محصول» را انتخاب می‌کنید و پس از پایان خرید، کد محصول جدیدی را دریافت کنید و بر روی کامپیوتر خود عملیات فعالسازی را انجام دهید.

* لطفاً ابتدا توضیحات فوق را بخوانید، سپس اقدام به دانلود کنید.

لینک‌های دانلود:

برای مشاهده آموزش استفاده از فایل‌های فوق، روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش استفاده از فایل‌های دانلود شده و روش استفاده صحیح