loading
 • چگونه با استفاده از یک مجموعه آموزشی می‌توان با تمامی ویروس‌ها مقابله کرد؟

  با توجه به اینکه تمامی ویروس‌ها و بدافزارها توسط انسان نوشته می‌شوند و با توجه به آشنایی متخصصین ما با عملکرد ویروس‌ها، براحتی می‌تواند تمامی ویروس‌ها را نابود کرد.

 • این مجموعه آموزشی در چه سطحی آموزش داده است و برای چه مقاطع سنی مناسب و قابل فهم است؟ آیا باید رشته تخصصی مرتبط داشته باشیم؟

  در این مجموعه آموزشی به گونه‌ای آموزش داده شده است که تمامی افراد با هر سن و تخصص و رشته‌ای بتواند استفاده کنند و برای تمامی افراد قابل بهم باشد. برای یادگیری این مجموعه آموزشی، نیازی نیست که در زمینه استفاده از کامپیوتر به صورت حرفه‌ای تخصص داشته باشیم. شما حتی در کمترین سطح در زمینه کار با کامپیوتر باشید، پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، یه یک فرد حرفه‌ای در این زمینه تبدیل خواهید شد و براحتی می‌توانید امنیت سیستم خود و سیستم دیگران را تأمین کنید و با تمامی ویروس‌ها مقابله کنید.

 • آیا از این پس می‌توانیم با خیال راحت هر فلش مموری‌ای را به سیستممان وصل کنیم؟ بدون اینکه ترسی داشته باشیم که سیستم ما ویروسی شود؟

  با توجه به آموزش‌های کاربردی که در مجموعه آموزشی آنتوبا آموزش داده شده‌اند، شما از این پس می‌توانید هر نوع فلش مموری را به سیستم خودتان وصل کنید؛ بدون اینکه ترسی داشته باشید که سیستم شما آلوده به ویروس شود. حتی شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه کل ویروس‌های فلش مموری را حذف کنید. بدون اینکه سیستم شما را آلوده کند.

 • چه مهارت‌هایی در آنتوبا آموزش داده شده‌اند؟

  تمامی مهارت‌هایی که در مجموعه آموزشی آنتوبا آموزش داده شده‌اند را نمی‌توان در چند سطر خلاصه کرد. در صفحه معرفی آنتوبا، اطلاعاتی بصورت خلاصه در مورد آنتوبا شرح داده شده است؛ ولی مهارت‌هایی که شما کسب می‌کنید، فقط با مشاهده مجموعه آموزشی آنتوبا می‌توانید درک کنید.

 • چرا ایمیل‌هایی که برای من ارسال می‌شود را دریافت نمی‌کنم؟

  ما سعی کردیم تا از چندین روش مختلف بصورت همزمان و پشتیبان برای ارسال ایمیل استفاده کنیم تا همه‌ی ایمیل‌ها به درستی ارسال و درون Inbox نیز نمایش داده شود.

  در صورتی که شما ایمیل‌های ارسالی از طرف ما را دریافت نکردید، یکی از دلایل زیر خواهد بود:

  - آدرس ایمیل خود را اشتباه وارد کرده‌اید و ایمیل ارسالی به همان آدرس ایمیلی که شما وارد کردید ارسال شده است. توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www ندارد.

  - امکان دارد که ایمیل ارسال شده، به قسمت Spam ایمیل شما رفته باشد. برای این منظور به قسمت Spam ایمیل خود مراجعه فرمایید و پس از باز کردن ایمیل ارسالی، از سمت بالای ایمیل خود، گزینه No Spam را کلیک کنید تا از این پس ایمیل‌های ارسالی در Inbox ایمیل شما نمایش داده شوند.

  در صورتی که مطمئن هستید که آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده‌اید و همچنین ایمیل ارسالی از طرف ما برای شما ارسال نشده است، می‌توانید با شماره تلفن پشتیبان تماس بگیرید و یا اینکه از قسمت تماس با ما استفاده کنید.