loading

گروه ایران اف یک در نظر دارد برای دانشگاه‌ها، مراکز دولتی، سازمان‌ها و ... کلاس آموزشی آنتوبا را به صورت زنده و حضوری برگزار نماید. دلیل این امر کیفیت بهتر نسبت به مجموعه آموزشی می‌باشد و شرکت‌کنندگان در جلسه می‌توانند هر نوع سؤالی که برایشان پیش می‌آید را در همان زمان از برگزارکننده یا همان آموزش دهنده کلاس بپرسند تا به آن پاسخ داده شود.
همچنین با توجه به نیاز سازمان‌ها، مراکز دولتی، دانشگاه‌ها و ... به امنیت سیستم‌های کامپیوتری تصمیم گرفتیم که این امکان را هم فراهم آوریم.

نحوه برگزاری کلاس‌ها:
کلاس‌ها در 30 ساعت مفید برگزار می‌شود که تعداد ساعت تشکیل کلاس در روز بستگی به سازمان، دانشگاه، مرکز دولتی و ... درخواست دهنده دارد.
البته به دلیل مهم بودن تمامی مطالب و برای اینکه کیفیت مهمتر از کمیت می‌باشد، به هیچ عنوان خلاصه مطالب آموزش داده نمی‌شود و در تمامی آموزش‌ها به صورت کامل و مفصل آموزش خواهیم داد؛ حتی اگر درخواست دهنده خواستار این امر باشد. (درخواست دهنده به این نکته توجه داشته باشد)
هر سازمان، دانشگاه یا مرکز دولتی که خواستار برگزاری کلاس به صورت حضوری می‌باشد، باید تمامی امکانات آموزشی را برای این امر فراهم آورد تا شرکت‌کنندگان در جلسه هیچ مشکلی در یادگیری نداشته باشند و تمامی مراحل را با جزئیات کامل یاد بگیرند.

امکاناتی که برای آموزش نیاز می‌باشد عبارت اند از:

  • تمامی شرکت‌کنندگان باید یک عدد سیستم کامپیوتری یا حتی لپ‌تاپ در اختیار داشته باشند تا بعد از هر آموزش، همان نکته را آزمایش کنند تا اگر مشکل یا سؤالی داشتند، همان زمان برطرف شود.
  • سالن برگزاری کلاس باید مجهز به ویدئو پروژکتور باشد تا همه شرکت‌کنندگان در کلاس آموزشی بتوانند براحتی آموزش‌ها را مشاهده کنند.
  • سالن برگزاری کلاس باید مجهز به سیستم بلندگو باشد تا صدای برگزارکننده کلاس به گوش همه شرکت‌کنندگان در کلاس برسد.
  • در بعضی از آموزش‌ها نیاز است که از اینترنت برای آموزش مهارت‌هایی که توسط اینترنت انجام می‌شود استفاده کنیم. پس باید اینترنت برای تمامی شرکت‌کنندگان یا حداقل برای برگزارکننده در دسترس باشد.

 

درخواست آموزش حضوری در دانشگاه، سازمان، مرکز دولتی و ...
برای درخواست آموزش حضوری در دانشگاه، سازمان، مرکز دولتی و ... مسئول مربوطه ابتدا باید حداقل یک ماه قبل وقت قبلی گرفته باشید و هماهنگی‌های لازم را انجام داده باشید تا مشکلی در زمان برگزاری دقیق کلاس وجود نداشته باشد.
برای انجام هماهنگی برای آموزش حضوری می‌توانید از اطلاعات تماس زیر استفاده نمائید.
شماره تماس: 09382363834
آدرس: شیراز - بلوار دکتر حسابی - شهرک آرین - پارک علم و فناوری فارس