loading

آموزش فعالسازی مجموعه آموزشی آنتوبا بوسیله پیامک (SMS):

با توجه به اینکه مجموعه آموزشی آنتوبا باید در دسترسی تمامی افراد قرار بگید و امکان دارد که افرادی دسترسی به اینترنت نداشته باشند، روش فعالسازی آنتوبا را هم بصورت اینترنتی و هم بوسیله پیامک (SMS) قرار داده‌ایم تا هم‌وطنان عزیزمان بتوانند سریعتر عملیات فعالسازی را انجام دهند.

به همراه بسته مجموعه آموزشی آنتوبا، یک کد محصول قرار داده شده است که باید بوسیله همان کد محصول، عملیات فعالسازی را انجام دهیم.

فرض کنید که کد محصول شما، A1236M4524 باشد. پس از آنکه مجموعه آموزشی را اجرا کردید و به قسمت فعالسازی مراجعه نمودید، یک کد هویت نیز با توجه به اطلاعات سخت افزاری کامپیوترتان، به شما نمایش داده می‌شود.

با فرض اینکه کد هویت ما 74W1948739 باشد، باید عملیات فعالسازی را توسط پیامک (SMS) انجام دهیم.

پس به ترتیب زیر متن پیامک خود را می‌نویسیم:

  1. ابتدا کد محصول را می‌نویسیم.
  2. سپس یک خط تیره (- یا _) در انتها قرار می‌دهیم.
  3. سپس کد هویت سیستم خود را وارد می‌کنیم.
  4. یک خط تیره (- یا _) می‌نویسیم و کد هویت خود را تکرار می‌کنیم. (برای اطمینان از وارد کردن صحیح کد)

پس در نتیجه متن پیامک ما با توجه به اطلاعات فوق باید به این شکل نوشته شود:

A1236M4524-74W1948739-74W1948739

پس از اینکه متن پیامک را به درستی و طبق دستورالعمل نوشتیم، باید این متن را به شماره 3000853616 پیامک کنیم. بعد از چند ثانیه، در صورتی که دستورالعمل را به صورت صحیح وارد کرده باشیم، پیامکی به تلفن همراه ما ارسال می‌شود که حاوی کد فعالسازی مجموعه آموزشی آنتوبا می‌باشد.

توجه:
هر کد محصول فقط قابلیت فعالسازی بر روی یک سیستم کامیپوتری را دارد و در صورتی که بخواهید از مجموعه آموزشی آنتوبا در سیستم دیگری استفاده کنید، باید از طریق سایت، یک کد محصول جدید خریداری نمائید.