loading

آموزش بازایابی و قوانین بازاریابی در آنتوبا:

یکی از امکاناتی که در سایت آنتوبا قرار داده شده است، امکان بازاریابی است.
تمامی افراد می‌توانند به عنوان بازاریاب در سایت ثبت‌نام کنند و شروع به بازاریابی نمایند.

سیستم بازاریابی به این صورت کار می‌کند که به هر بازاریاب، یک آدرس آدرس اینترنتی (URL) یکتا اختصاص داده می‌شود که با استفاده از این آدرس، می‌تواند اقدام به بازاریابی کند.

بازاریاب‌ها می‌توانند این آدرس اینترنتی یکتا (URL) را در سایت یا وبلاگ‌های خود قرار دهند و به بازدیدکنندگان سایتشان این مجموعه آموزشی را معرفی کنند. در صورتی که بازدیدکنندگان سایت روی آدرس یکتا (URL) کلیک کنند و به سایت آنتوبا مراجعه نمایند، یک کوکی (Cookie) در مرورگر آنها ثبت می‌گردد.

به دلیل اینکه مراجعه کنندگان از طرف بازاریاب ممکن است همان لحظه که به سایت وارد می‌شوند، اقدام به خرید ننمایند، سیستم بازاریابی را طوری تعریف کرده‌ایم که در صورتی که تا یک هفته مراجعه کننده اقدام به خرید کند، خریدار از طرف بازاریاب موردنظر به حساب می‌آید و پورسانت بازاریابی نیز به حساب وی واریز خواهد شد.

پس اگر فردی روی لینک بازاریابی شما کلیک کند و وارد سایت شود، تا یک هفته اگر خریدی از سایت انجام دهد، مبلغ پورسانت به حساب شما (بازاریاب) واریز می‌گردد.

 

هیچ محدودیتی در بازاریابی وجود ندارد و به هر تعداد که مراجعه کنندگان از طرف بازاریاب اقدام به خرید کنند، پورسانت تمامی خریدها به حساب کاربری بازاریاب واریز خواهد شد و بازاریاب هر زمان که بخواهد، می‌تواند درخواست واریز پورسانت بازاریابی را تکمیل کند تا در کمترین زمان، پورسانت بازاریابی به حساب بانکی وی واریز گردد.

توجه داشته باشید که حداقل مبلغ درخواستی برای واریز پورسانت، باید 20,000 تومان (بیست هزار تومان) باشد. یعنی باید مبلغ بازاریابی شما به 20,000 تومان رسیده باشد تا بتوانید درخواست واریز به حساب بانکی خود را ارسال کنید.
 

بهترین روش‌های بازاریابی:

برای اینکه بتوانید افراد بیشتری را به سایت هدایت کنید، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده نمائید.

  • قرار دادن توضیحات کامل و یا کلمات کلیدی و یا بنرهای آنتوبا در سایت یا وبلاگ خود و هدایت بازدیدکنندگان به سایت توسط لینک بازاریابی خود
  • ارسال ایمیل به دوستان و آشنایان خود و یا همه مخاطبان خود
  • تشویق دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل پلاس، توییتر و ... . (توجه داشته باشید که در صورتی که بخواهید از شبکه اجتماعی مانند فیس بوک برای معرفی استفاده کنید، بهترین روش این است که پستی که ارسال می‌کنید، تمامی دوستان خود را نیز Tag کنید تا حتی دوستانِ دوستان هم بتوانند پست شما را ببینند و تشویق شوند تا از طریق لینک شما وارد سایت شوند که در این صورت جزء خریدار از طرف شما محسوب می‌شوند و پورسانت بازاریابی به حساب شما منظور خواهد شد.)

 

اخطار: استفاده از هرگونه صفحه‌های Popup برای باز شدن سایت آنتوبا با لینک بازاریابی شما، تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده، کل مبلغ پورسانت شما حذف خواهد شد.